Ślubowanie pierwszoklasistów - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ślubowanie pierwszoklasistów

Wydarzenia 2020/2021

W dniu 02 października 2020 roku odbyło się  w naszej szkole  uroczyste pasowanie dzieci,  na pełnoprawnych uczniów  klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Stradomi Wierzchniej. Po otwarciu ceremonii przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne . Musiały  wykazać się też wiedzą i odwagą  w czasie pierwszego szkolnego egzaminu. Poradziły sobie świetnie. Złożyły ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie Pani Dyrektor Anna Kamińska symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania na  ucznia. Pierwszoklasiści zostali ciepło przyjęci do braci szkolnej, otrzymali  życzenia, dyplomy, plecaki, słowniki ortograficzne od Rady Rodziców , słodkie prezenty od swoich Rodziców oraz upominki od dzieci z klasy „ O” i uczniów klasy II i III.
Tradycyjnie, w dniu ślubowania pierwszoklasiści przed szkołą posadzili swoje drzewko, które będą pielęgnować i obserwować  jak rośnie razem z nimi.
Pierwszoklasistom  życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, wysokich wyników w nauce oraz  wspaniałych koleżanek i kolegów. POWODZENIA !!!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego