Ślubowanie piewrszoklasistów - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ślubowanie piewrszoklasistów

Wydarzenia 2018/2019

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej w Stradomi Wierzchniej


W dniu 5 października 2018 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej w Stradomii Wierzchniej.
Część artystyczna podczas której uczniowie mieli możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami, głównie dotyczyła treści patriotycznych. Po pomyślnej prezentacji umiejętności, nadeszła uroczysta chwila- złożenie ślubowania i pasowanie na ucznia, Pani Dyrektor Anna Kamińska symbolicznym ołówkiem dokonała aktu pasowania. Pierwszoklasiści otrzymali wiele ciepłych słów i życzeń. Zostali obdarowani specjalnie przygotowanymi na tę okazję dyplomami, upominkami od Rady Rodziców i starszych kolegów i koleżanek oraz słodkim prezentem od Rodziców.  Zgodnie z tradycją szkoły posadzili swoje klasowe drzewko,  którym będą się opiekowali przez kolejne lata.
Uroczystość pasowania była wspaniałym  i wzruszającym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Pierwszoklasistom  życzymy wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, zapału do nauki oraz wysokich wyników jak również wspaniałych koleżanek i kolegów. POWODZENIA !!!


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego