Zabawa karnawałowa - Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zabawa karnawałowa

Wydarzenia 2019/2020

We wtorek 25 lutego w naszej szkole zabawą karnawałową zakończył się okres karnawału. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Przyszły przebrane w ciekawe i kolorowe kostiumy bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkie. Były tak ciekawe, że niektórych nie dało się rozpoznać.
Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana została kolorowymi balonami i bibułą. Nad przebiegiem zabawy czuwały panie animatorki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce. Wszyscy chętni mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach, którym towarzyszyła Myszka Miki. Zabawa była bardzo udana. Wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Organizatorem całej imprezy była Rada Rodziców, która zadbała o dekorację sali, o zorganizowanie grupy animacyjnej „Animacja Rewelacja” oraz przygotowanie poczęstunku. Był popcorn, frytki, soczek i słodki deserek.
Podziękowania za zorganizowanie tak udanej zabawy należą się paniom: Marcie Wieczerzak, Agnieszce Kaczyńskiej, Sylwii Tychańskiej, Karolinie Bąk, Ewelinie Sambor, Iwonie Trzewik, Paulinie Midek i Ewelinie Gąsce.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego